قوانین و مقررات گراماز

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما ، جهت ادامه کار و همچنین خرید سرویس از گراماز شما مستلزم به رعایت قوانین نوشته شده می باشید و هرگونه استفاده از سرویس گراماز مبنی بر تایید قوانین می باشد ، همچنین لطفا دقت فرمایید که این قوانین جهت آشنایی با مسئولیت های ما و شما بوده ، و افزایش سرعت خدمت رسانی هدف ما می باشد پس لذا با رعایت قوانین حداکثر همکاری را با ما داشته باشید.

* ثبت نام در گراماز (1)
1. اطلاعات شما اعم از ایمیل ، نام و ای پی در سیستم ما ذخیره می شود و همچنین این اطلاعات به هیچ وجه در دسترس شراکت خصوصی یا دولتی قرار نمی گیرد مگر بر اساس دستور قوه قضائیه و مراجع ذی ربط.
2. برخی از اطلاعات شما در کوکی مرورگرتان ذخیره می شود و در واقع با ثبت نام در گراماز ، به گراماز اجازه کار با کوکی را می دهید. ( توجه داشته باشید کوکی هیچ ریسک امنیتی برای سیستم شما ایجاد نمی کند )
3. با ثبت نام در گراماز شما در واقع قوانینی که در این صفحه نوشته شده است را تایید می کنید و می بایست شرایط ذکر شده را رعایت فرمایید.

* استفاده از سرویس گراماز (2)
1. گراماز هیچ مسئولیتی در قبال سوءاستفاده از سرویس ها را ندارد و تمامی عواقب استفاده نادرست از گراماز برعهده مصرف کننده خواهد بود.
2. استفاده از گراماز برای ارسال تصاویر و ویدیو پورنوگرافی ممنوع بوده و در صورت مشاهده حساب کاربری و آی پی فرد برای همیشه مسدود خواهد شد و در صورت نیاز بصورت قانونی این امر پیگیری خواهد شد . ( همچنین اینستاگرام نیز با این مسئله برخورد می کند )
3. ارسال از فید سایت های غیرمجاز ممنوع بوده و در صورت مشاهده بسته به سایت ، از اخطار تا مسدود شدن دائمی فرد ، امکان برخورد وجود دارد.
4. بدلیل حجم بالای درخواست های روزانه صرفا بصورت دوره ای مطالب ارسالی بررسی می شوند و امکان نظارت بر تمامی مطالب وجود ندارد اما درصورت مشاهده مسئله غیرقانونی برخورد خواهد شد.
5. استفاده از سرویس گراماز به منزله تایید شرایط بالا می باشند.

* استفاده از سرویس اتوفالو ، اتولایک ، اتوکامنت و اتوریپست گراماز - بزودی (3)
1. گراماز هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات یا مسائلی که درباره اکانت اینستاگرام شما در استفاده از سرویس های اتوفالو ، اتولایک ، اتوکامنت و اتو ریپست بوجود آید نخواهد داشت و مسئولیت استفاده از این سرویس برعهده خود شما می باشد ، در صورت بوجود آمدن مشکل در هنگام استفاده از سرویس مذکور ، تیم گراماز در حل مشکل شما تا حد توان راهنمایی خواهند کرد اما در نهایت هیچ مسئولیتی شامل گراماز نخواهد شد. ( بدلیل سیاست های اینستاگرام و خارج از توانایی تیم فنی  ، گراماز نمی تواند مسئولیتی قبول نماید. )

* بازگشت وجه یا عودت سرویس (4)
1. صرفا در مواقعی که در گارانتی بازگشت وجه ذکر شده امکان بازگشت وجه و یا عودت سرویس وجود خواهد داشت و در خارج از شرایط ذکر شده در گارانتی ، بازگشت وجه به هیچ وجه ممکن نمی باشد ، البته تیم گراماز نهایت تلاش خود را جهت کسب رضایت شما از سرویس های ارائه شده خواهد کرد.